Алюмінієвий відділ продажу

Алюмінієвий відділ продажу


Дата: декабрь 2019
Місто: Львів
Виконавець:  ООО «Ді Ві Ес»

Про проект

Відділ продажу нерухомості у житловому комплексі має виглядати стильно й привабливо, адже це «обличчя» усього проекту. Саме звідси зазвичай починається знайомство із будинками майбутніх власників квартир або комерційних приміщень. Отже оздобленню таких споруд слід приділити особливу увагу. Й гарним вибором для цього може стати алюмінієва композитна панель — вважають в компанії «Ді Ві Ес».


Про проект


Парус City — сучасний житловий комплекс у Львові, що зводиться неподалік від центру на території, площею 6,5 Га. В будівництві використовуються новітні технології та матеріали, які забезпечуватимуть мешканцям безпеку та комфорт. Унікальний стиль комплексу відповідає яскравим архітектурним трендам.


Особливості


Відділ продажів — окрема тимчасова споруда, яка, мала відповідати загальній концепції, вималюваній архітекторами. Водночас вона повинна бути безпечною й надійною. Стислі терміни та обмежений бюджет — додаткові вимоги, які постали перед «Ді Ві Ес». Завдяки використанню алюмінієвих композитних панелей білого та графітового кольору, товщиною 4 мм, підряднику вдалося повністю задовольнити усі вимоги.


АКП ECOBOND PLUS


Алюмінієвий композит — унікальний матеріал, що складається із двох шарів алюмінію та полімерного наповнювача між ними. В асортименті представлені панелі із різноманітними поверхнями — кольоровими, фактурними, підготовленими для прямого друку тощо. Це надає великі можливості для реалізації творчих проектів виробникам реклами та дизайнерам інтер’єрів.


Серед інших переваг матеріалу варто відзначити високу надійність, стійкість до атмосферних явищ, відносно легку вагу, особливий мікроклімат, що створюється між панелями та фасадом будівлі.


Результат


Відділ продажу, облицьований алюмінієвими композитними панелями, виглядає напрочуд сучасно й вписується у загальну архітектурну концепцію житлового комплексу. Матеріали, які використані на об’єкті, забезпечують надійну експлуатацію споруди.


Коментар


Фартух Ярослав, ТОВ «Ді Ві Ес»


«Ми досить давно використовуємо АКП в роботі, й результат завжди нас повністю задовольняє. Незважаючи на стислі терміни, нам вдалося виконати увесь проект вчасно, адже матеріал доволі легко обробляти та встановлювати»


ТОВ «Ді Ві Ес»


Львівська компанія «Ді Ві Ес» вже тривалий час працює на українському ринку. Підприємство спеціалізується на виготовленні світлопрозорих, суцільноскляних та алюмінієвих конструкцій, вентильованих фасадів, вітрин, вхідних груп та інших будівельних рішень. Працівники компанії безперервно вдосконалюють знання та підвищують кваліфікацію в навчальних центрах провідних світових виробників алюмінієвих систем. В проектах реалізовуються найновітніші енергоефективні рішення.