Оформлення АЗС Motto за допомогою АКП (Київ)

Оформлення АЗС Motto за допомогою АКП (Київ)


Дата:  травень  2021
Місто: Київ
Виконавець:  УРА "Престиж"


Про проект

Motto — відносно молода мережа автозаправок, розташованих по всій Україні. У структурі компанії більше 150 об'єктів. Всі представлене тут паливо відповідає стандарту Євро 5. Головна стратегія підприємства — пропонувати користувачам якісний продукт європейського рівня. Зовнішній вигляд АЗС повинен відбивати високі стандарти, тому компанія ретельно підходить до вибору підрядників і матеріалів для оздоблення зовнішніх конструкцій.

Особливості проекту

Перед УРА «Престиж» стояло завдання максимально оперативно здійснити ребрендинг трьох АЗС у Києві. У бренд-буку компанії Motto прописані чіткі гайди щодо використання певних матеріалів для зовнішнього і внутрішнього оздоблення, а тому перед виконавцем стояло завдання укомплектувати проект необхідними матеріалами в строк і у повному обсязі. Широкий асортимент панелей ECOBOND і акрилу ALTUGLAS, завжди присутній на складі AVERS, дає можливість підібрати необхідні відтінки і фактури і реалізувати будь-який проект у рекордні терміни.

Для обшивки верхньої частини даху і колон були обрані композитні панелі ECOBOND завтовшки 3 мм. Матеріал десятиліттями застосовується на подібних об'єктах, а його якості перевірені експлуатацією в агресивних умовах, в яких часто працюють АЗС. АКП ECOBOND зберігає привабливий зовнішній вигляд, який свідчить не стільки про естетику, скільки про стабільність матеріалу і відсутність процесів руйнування. АКП піддаються практично будь-якій обробці і можуть використовуватися для облицювання складних конструкцій. Термінова необхідність заміни окремих панелей підтримується великими складськими запасами AVERS, великою лінійкою ECOBOND і стабільністю асортименту — топові позиції та кольори завжди наявні.